Objednávka prepravy

Údaje o zásielke

Vaša objednávka

Dátum vyzdvihnutia *utorok, 23.07. 8:00-17:00
Dátum doručeniastreda, 24.07. 8:00-17:00
Cena prepravy ( 0 kg )0,00 €
Poistenie ( - )zdarma do 1 000,00 €

Celková cena: 0,00
0,00 € bez DPH

Odkiaľ
Kam
  1. kg ×× cm
pridať balík

Maximálna hodnota poistenia do Českej republiky je 350 €


Číslo účtu na ktoré Vám zašleme peniaze z vybranej dobierky. Číslo účtu uveďte prosím vo formáte IBAN.
Adresa pre vyzdvihnutie zásielky


sk Slovensko

Tip

Plnú adresu odosielateľa (vrátane čísla a mesta) môžete začať písať v políčku ulica a následne vybrať zo zoznamu ponúknutých ulíc. Jednotlivé políčka sa automaticky vyplnia. Uľahčíte a zrýchlite si tak vyplnenie formulára.

Telefón

Aby sme zaistili úspešné vyzdvihnutie zásielky, je nutné uviesť správne telefónne číslo na odosielateľa. Uvádzajte prosím vždy miestne telefónne číslo danej krajiny, kuriér nebude volať na zahraničné telefónne čísla.

Uložiť adresu

Pokiaľ zvolíte možnosť "uložiť adresu", adresa sa uloží a bude predvyplnená pri budúcich objednávkach.

 
Adresa pre doručenie zásielky


sk Slovensko

Tip

Plnú adresu príjemcu (vrátane čísla a mesta) môžete začať písať v políčku ulica a následne vybrať zo zoznamu ponúknutých ulíc. Jednotlivé políčka sa automaticky vyplnia. Uľahčíte a zrýchlite si tak vyplnenie formulára.

Telefón

Aby sme zaistili úspešné doručenie zásielky, je nutné uviesť správne telefónne číslo na odosielateľa. Uvádzajte prosím vždy miestne telefónne číslo danej krajiny, kuriér nebude volať na zahraničné telefónne čísla.

 
Platba & Fakturačné údaje
Fakturačné údaje


Ostatné
pridať poznámku
E-mail

Na zadaný e-mail Vám zašleme potvrdzujúci e-mail spolu s prípadnými pokynmi k platbe a odkazom na sledovanie zásielky online.

Platba
min 2,00 €
 

Váha a rozmery zásielky
Prosíme Vás o kontrolu všetkých uvedených údajov vo formulári, najmä informácie o hmotnosti a rozmeroch jednotlivých balíkov. Pokiaľ sa preukáže, že váha a rozmery balíkov nezodpovedajú skutočnosti, objednávateľ sa zaväzuje uhradiť všetky dodatočné náklady s tým spojené.

Správne balenie zásielky
Každý balík je nutné dôkladne zabaliť, aby pri preprave nedošlo k poškodeniu tovaru. Návod a základné tipy ako predchádzať poškodeniu zásielky nájdete na našej stránke: Ako správne zabaliť balík.